calisan

Çalışan sayımız
102

kadin

Kadın çalışan sayımız
33

erkek

Erkek çalışan sayımız
69

Doğusel'de Kariyer

Çalışanlarımızın firmamızdaki çalışma deneyimine verdiğimiz önemin geleceğimize yön verecek en büyük kriterimiz olduğunu biliyoruz. Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve modern çalışma hayatının gerekliliklerini inceleyerek oluşturuyoruz; Firma çalışma koşullarımızı insan odaklı düşünerek şekillendiriyoruz. 

Çalışma arkadaşlarımızdan geri dönüşleri topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu geri dönüşlerden yola çıkarak planlıyoruz. Sürekli yaptığımız görüşmelerimizle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor ve değişiyoruz. 

Doğusel olarak en büyük hedefimiz hizmet verdiğimiz her alanda ilk tercih sebebi olmak ve ailemizi güçlü bir şekilde büyüterek ilerlemektir.

Doğusel'li Olmak

Doğusel Şirketler Topluluğu’na iş başvurusu yapan her adayı bu ailenin bir parçası olarak kabul ediyoruz ve hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutuyoruz. Topluluğumuza başvuran her adayı bu süreç boyunca bilgilendiriyor ve süreç ile ilgili bütün sorularını özgürce paylaşması yönünde destekliyoruz. Süreç boyunca adaylarımıza net ve anlaşılır geri bildirimler vermeyi önemsiyoruz.

Ayrıca eğitim hayatından çalışma hayatına atılacak kişiler için staj imkanı da sunmaktayız. Liseler için (mesleki ortaöğretim stajı) ya da üniversite öğrencileri için staj. gibi buraya açıkalmalar yazılabilir.

Bizimle çalışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

TOP