1958 yılından bu yana hitap ettiği her sektörde, yol aldığı iş ortaklarıyla birlikte öncülüğü, titizliği, tecrübeyi ve kaliteyi sembolize eden ve imzasını dünyaya tanıtmayı başarmış bir şirketler topluluğuyuz. Uzun vadeli hedeflere, girişimlere ve yatırım planlarına sahip ileri görüşlü bir şirketler topluluğu olarak geleceğe ışık tutmaya devam ediyoruz.

Kaliteli proje üretme anlayışımız, nitelikli personel yetiştirme gayemiz ve toplumsal sorunlara duyarlılığımız ile güçlü referanslarımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Böylelikle ülkemizin sektörde tanınmasına, uluslararası iş ortaklıklarının kurulmasına öncülük etmek istiyoruz.

ANA HEDEFİMİZ

Doğusel Şirketler Topluluğu olarak 1958 yılından bu yana faaliyet alanlarımız gereği deniz ticaretine hitap ediyoruz. Sunduğumuz her ürün ve hizmet sonrasında kazandığımız itibarımızı ve imzamızı daha geniş bir ağa yaymaktayız. Bu gurur ile içinde bulunduğumuz sektörlerde en güvenilir iş ortaklarından biri konumuna yükselen öncü bir holding olmayı hedefliyoruz.

Özümüz, başarılarımızla doğrudan bağlantılıdır. Edindiğimiz her başarı, ürettiğimiz kaliteli her ürün ve sunduğumuz hizmetlere dayanır. Bu ürün ve hizmetler ise nitelikli, dinamik, ekip ruhuna sahip çalışanlar ile mümkündür. Çalışanlarımızın sahip olduğu motivasyon ise alanında fark yaratmayı amaçlayan bir topluluğun üyesi olmaktır.

Topluluğumuzun en büyük motivasyonu: onu yücelten, tecrübe sahibi, dinamik, pratik, çözüm odaklı, ahlâklı, saygılı ve aidiyet duygusuyla çalışan ekip üyelerimizdir. Ortaya çıkardığı her eserle gurur duyan, üretimin her aşamasında müşteri memnuniyeti amaç edinen yol arkadaşlarımızdır.

Doğusel’in bir şirketler topluluğu oluşundaki zorlu süreç, sahip olduğu başarılı şirket kültürüyle gerçekleşmiştir. Kültürümüz etik yapılar üzerine kurulmuştur ve zamansızdır. Bununla birlikte dönüşüme ve yeniliklere açıktır.

Doğusel olarak din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmayız. Bu yüzden müşterilerimize ve personellerimize yaklaşımımız her zaman eşit ve adildir.

Topluluğumuzun en büyük değerleri arasında bünyesindeki şirketler ve nitelikli çalışanları yer almaktadır. Geleceğe olan yatırımlarımızın karşılığını “fark yaratan Doğusel imzasıyla” geri kazanıyoruz. 

Bizler denizlere ve okyanuslara hitap ediyoruz. Bu yüzden içinde yer aldığımız dünyayı korumayı 64 yıldır kendimize vazife edindik. Geleceğin en büyük tehditlerinden biri olan susuzluğa ve kuraklığa engel olmak için Doğusel Şirketler Topluluğu olarak birincil ve ikincil karbon ayak izlerimizi azaltıyoruz. Geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir enerji konusunda planlamalar yapıyoruz.

Su hayatımızdır.

Günümüzün en büyük global
sorunlarından birisi: su kaynaklarının
hızla tükenmesidir.

Deniz kirliliği

Doğusel deniz kirliliği ile mücadelede tüm imkanlarını seferber eder.

Çalışma arkadaşlarımız...

Onlar bizim için değerlidir.

Çocuklar ve gelecek

Çocuklarımız geleceğimizdir. Onlar bizim için değerlidir.

TOP